Kolmas seminar esimeses taotlusvoorus toetatud projektide partneritele toimub Pihkvas

Ühine tehniline sekretariaat koostöös Regionaalse suutlikkuse tõstmise algatuse projektiga (Regional Capacity Building Iniciative project e. RCBI) korraldavad seminari esimeses taotlusvoorus toetatud projektide juhtpartneritele ja partneritele Pihkvas (Vene Föderatsioon) 5. ja 6.märtsil 2012.a. Seminari eesmärk on tutvustada toetatud projektide partneritele üksikasjalikumalt programmi nõudeid, et tagada projektide edukas elluviimine ning ladus aruandlus. Kolm identset seminari korraldatakse Lätis, Eestis ja Venemaal.

70 osalejat 10-st toetatud projektist osales seminaril Diklis (Läti) 15.-16.veebruaril 2012. Ettekanded  esitati ühise tehnilise sekretariaadi töötajate ja RCBI eksperdi Karine Leroy poolt. Projektidel oli võimalus kohtuda ning konsulteerida programmi poolsete vastutavate projektijuhtide ning infojuhtidega ühisest tehnilisest sekretariaadist. Seminari raames oli ettenähtud ka aeg projektidele töökohtumiseks oma partneritega.

65 osalejat 11-st toetatud projektist osales teisel seminaril, mis toimus Narvas (Eesti) 20. ja 21.veebruaril 2012. Ettekanded esitati ühise tehnilise sekretariaadi ja RCBI eksperdi Albert Sorrosal`i poolt. Samuti nagu seminaril Lätis, oli projektidel võimalus kohtuda ning konsulteerida programmi poolsete vastutavate projektijuhtide ning infojuhtidega ühisest tehnilisest sekretariaadist, toimusid projektide töökohtumised oma partneritega.

Ettekanded ja juhendmaterjalid leiad siit.